Przybij piątkę Mii

Zapraszamy wszystkich do ogólnopolskiej akcji „Przedszkolaku! Przybij piątkę Mii”❤️Mię z Wrocławia znają już chyba wszyscy… To kolejna Kruszynka, która walczy ze śmiertelną chorobą. Zapraszamy wszystkich do pomocy, do kolejnej akcji ratującej życie..
Zachęcam do udziału wszystkie dzieci oraz chętnych rodziców, którzy chcieliby wykonać pracę z dziećmi w domu. 😊
Każde dziecko ma za zadanie odrysować swoją rączkę i ozdobić ją w dowolny sposób: może ją pokolorować, pomalować farbami, wykleić papierem kolorowym, obsypać brokatem, kolorową solą… Technika i pomysły dowolne 😊
Wszystkie prace będą wyróżnione na stronie przedszkola i udostępnione na stronie malutkiej Mii chorej na SMA, która zbiera pieniądze na lek ratujący jej życie.
Akcja ma na celu uwrażliwić dzieci na inne dzieci, które są chore i potrzebują pomocnej dłoni, a także to, że nawet tak najdrobniejszym gestem możemy okazać wsparcie drugiemu dziecku, które tego wsparcia potrzebuje.

Chętnych rodziców zachęcamy do wpłat na konto Mii symbolicznej złotówki 😊