„Dziecko chce być dobre.
Jeśli nie umie – naucz go.
Jeśli nie wie – wytłumacz mu.
Jeśli nie może – pospiesz mu z pomocą”.

Janusz Korczak

Jesteśmy przedszkolem wspomagającym i ukierunkowującym rozwój dziecka stosownie do jego wrodzonych możliwości
Dbamy o dobre samopoczucie dzieci, wzmacniamy poczucie własnej wartości oraz uczymy szacunku do innych.
Zapewniamy dzieciom wysokiej jakości edukację  prowadzoną przez kompetentnych nauczycieli.
Wychowujemy wrażliwego odbiorcę literatury i sztuki -umożliwiamy dzieciom prezentację ich osiągnięć w środowisku.
Jesteśmy otwarci na propozycje i oczekiwania rodziców oraz ich aktywne włączanie się w realizację przyjętych zadań.

Drodzy rodzice!

Dzień w naszym przedszkolu zaczyna się od godziny 6.00.  Spotykamy się w sali  grupy II. Dyżurująca pani wita dzieciaczki i zaprasza do sali zabaw, gdzie od samego rana panuje radosny nastrój. Starszaki, razem z panią, organizują zabawy integrujące dzieci z wszystkich grup wiekowych. Następnie przedszkolaki rozchodzą się do swoich sal, gdzie nadal bawią się według własnych potrzeb, możliwości i zainteresowań lub biorą udział w zabawach dydaktycznych organizowanych przez nauczycielki.

Życzymy dzieciaczkom miło spędzonych dni w  przedszkolu !