Dyplom Małego Patrioty + konkurs

Kochani mam nadzieję, że udało Wam nauczyć czegoś ciekawego i bawiliście się dobrze realizując zadania dot. naszego kraju, dlatego mam dla Was:

A na zakończenie tygodnia proponuję zabawę ruchową ze śpiewem – dziecko trzyma rączki tak, jakby trzymało lejce i podskakuje z nogi na nogę jak konik, śpiewając: „Lajkoniku laj, laj poprzez cały kraj, kraj Lajkoniku laj, laj poprzez cały kraj” .

·         Poniżej film z melodią do lajkonikowej zabawy ruchowej:

W przyszłym tygodniu będziemy bawić się z wokół tematu „Majowej łąki”, dlatego proszę Was wybierzcie się na spacer właśnie na łąkę, a podczas spaceru nazbierajcie trochę traw i ziół na tej łące, i zasuszcie je. Przydadzą się do wykonania ciekawej pracy plastycznej. Aha potrzebne będą jeszcze paski tektury falistej.

Proponuję Wam też Kochani – Konkurs Plastyczny pt. „Bajkowe owady”, przemyślcie jakie „robaczki” chcielibyście zrobić, co na ich wykonanie będzie potrzebne, koniecznie poproście o pomoc rodziców. Zróbcie zdjęcia Waszych dzieł i wyślijcie je albo na naszą przedszkolną pocztę nauczyciele.pm13@ok.um.lubin.pl , albo po prostu do mnie sms-kiem. Każdy uczestnik konkursu jak zawsze otrzyma wesołą nagrodę. Zapraszam do udziału, na zdjęcia „robaczków” czekam do 24 maja br.

Pozdrawiam Was serdecznie, Pani Małgosia