Dzień Chłopaka – gr III

By się spełniły Wasze życzenia,

by się ziściły Wasze marzenia,

by uśmiech często gościł na Waszej twarzy,

byście zdobyli w życiu szczyt swoich marzeń.

Wszystko, co chcielibyście, by się zdarzyło,

wszystko, czego pragniecie, by Waszym było!

Podczas obchodów Dnia Chłopaka Nasi chłopcy mieli okazję sprawdzić swoją siłę, szybkość, zwinność i celność. Wspólnie z dziewczynkami przygotowałyśmy mnóstwo konkurencji sprawdzających wiedzę i umiejętności chłopców. Śmiechu było co niemiara. Wszyscy okazali się fantastycznymi mężczyznami. Nie straszne im było nawet wypicie „mikstury męskości” (składającej się z soku z cytryny).

W ramach niespodzianki z okazji Dnia Chłopca udaliśmy się również do kina, gdzie obejrzeliśmy cykl filmów „Przytul mnie” mówiących o takich wartościach jak: miłość, przyjaźń i rodzina. Każdy chłopiec i dziewczynka otrzymał słodki podarunek a zabawom i uśmiechom nie było końca.

Paulina Kotwin