Dzień Chłopca w grupie II

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

 

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola np: o Dniu Babci, Dniu Mamy, Dniu Taty czy o urodzinach lub imieninach. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczynki wręczyły chłopcom prezenty, uściskały ich i złożyły im życzenia. Dodatkowo każdy z chłopców dostał piękny krawat jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

Paulina Kląskała