Dzień Przedszkolaka „Zmagania Super Bohaterów” – gr III

Każdy Przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień kończy się,

od maluszka aż po starszaka

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!

W tym roku Dzień Przedszkolaka obchodzimy pod hasłem „Zmagania Super Bohaterów”. Jest to nasz pomysł na wykorzystanie zainteresowania dzieci postaciami Super Bohaterów.

Nasze Przedszkolaki wzięły udział w konkursie na stworzenie Nowego Super Bohatera, w którym mogły wykazać się niebywałą kreatywnością. Ponadto chętnie uczestniczyły we wszystkich aktywnościach zorganizowanych przez nauczycielkę a było ich co nie miara: próba siły, próba zwinności tanecznej oraz próba celności i gibkości. Dodatkowo każde dziecko znalazło w sobie coś wyjątkowego, co wyróżnia go od innych dzieci – przecież każdy z nas jest wspaniały. Na zakończenie tego wspaniałego święta obejrzeliśmy wspólnie króciutką bajkę edukacyjną zajadając pyszny popcorn i wręczyliśmy sobie medal Super Przedszkolaka!

Święto Przedszkolaka to wspaniały czas na budowanie wielu wspólnych i fantastycznych wspomnień, co mam nadzieję, że się udało. 🙂

Paulina Kotwin