I Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny Pokaz Mody

I Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny Pokaz Mody, którego celem było propagowanie właściwych postaw ekologicznych, został zorganizowany w naszym przedszkolu ramach obchodów Dnia Ziemi. Konkurs ten skierowany był do dzieci z miejskich przedszkoli na terenie naszego miasta oraz ich opiekunów. Dzieci wraz z opiekunami mogły wykazać się swoją kreatywnością i wyobraźnią. Zaprezentowane kreacje były stworzone zgodnie z najnowszymi światowymi trendami mody oraz wykonane z materiałów, które naprawdę możemy nazwać ekologicznymi. Jury oceniało uczestników w dwóch kategoriach wiekowych: 3, 4 latki oraz 5, 6 latki. Oceniana była przede wszytkim zgodność z tematem konkursu, pomysłowość, estetyka wykonania stroju oraz sposób prezentacji stroju.

W kategorii wiekowej 3, 4 latka:

I miejsce zajął Aleksander Godyń z przedszkola Miejskiego Nr 5 w Lubinie,

II miejsce zajęła Wiktoria Zielińska z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Lubinie,

III miejsce zajęła Zuzanna Spalińska z Przedszkola Miejskiego Nr 9 w Lubinie.

W kategorii wiekowej 5,6 lat:

I miejsce zajęła Laura Buchta z Przedszkola Miejskiego Nr 4 w Lubinie,

II miejsce zajęła Ewa Sadowska z Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Lubinie,

III miejsce zajęła Kaja Koziej z Przedszkola Miejskiego Nr 13 w Lubinie.

Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali nagrody rzeczowe w postaci książek, biletów wstępu na Bowlling oraz baseny kryte Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie a także bilety wstępu do kina w Centrum Kultury Muza w Lubinie. Z całego serca Dziękujemy fundatorom nagród tj. Regionalnemu Centrum Sportowemu w Lubinie oraz Centrum Kultury Muza w Lubinie za wspaniałe nagrody dla dzieci.

Agnieszka Klepaczek

Katarzyna Arndt