Mikołajki – gr I i II

Witaj Mikołaju, gościć Cię jest miło

Rok długi czekania, trochę się dłużyło

Cieszymy się bardzo żeś do nas przyjechał

Chociaż droga do nas tak bardzo daleka

Drogi Mikołaju

Usiądź w tym fotelu

I odpocznij sobie

Miły Przyjacielu

Posłuchaj piosenki, popatrz jak tańczymy

Gdy odsapniesz trochę też Cię zaprosimy

Specjalnie dla Ciebie dzisiaj niespodzianka D

eser, wspólne zdjęcia i ta rymowanka

To wszystko z serca Ci ofiarujemy

Za prezenty od Ciebie bardzo dziękujemy

Spotkanie z Mikołajem zawsze budzi dużo emocji u małych i dużych. Wszyscy z niecierpliwością czekają na miłego gościa. Każde spotkanie jest wyjątkowe i wywołuje uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Młodsze przedszkolaki z wypiekami na twarzy tańczyły i śpiewały dla Mikołaja. Były nieśmiałe uśmiechy i ciche rozmowy z Mikołajem, życzenia szeptane na ucho. Umówiliśmy się, że Mikołaj odwiedzi nas znów, za rok. Niech magia mikołajkowa będzie z nami zawsze. Pamiętajmy o uśmiechu, dobrym słowie czy geście, bo przecież prezent to nie tylko rzecz/przedmiot.

Marzena Wacowska-Chałoń