W garderobie teatralnej – zabawy twórcze.

Dzień dobry kochani, bawcie się dobrze, dbajcie o siebie. Dzisiaj bawimy się w tworzenie garderoby teatralnej. Zastanawiamy się wspólnie z dzieckiem co ma w niej być. Gromadzimy przedmioty: lustro, stolik, krzesełko oraz dodatki ubrania, stroje, szale, paski, kosmetyki bezpieczne dla dzieci itp. Przeliczamy i układamy, grupujemy  w umówionym miejscu. Tworzymy zabawne  zbiory (zbiór korali ,kolczyków itp.).  Następnie razem przebieramy się, malujemy itp. , przy piosence „Witajcie w naszej bajce”. Potem wymyślamy zabawę w pantomimę, ustalamy reguły zabawy. Możemy również bawić się przy lustrze strojąc miny. Rozpoczynamy zabawę uderzając w gong (używamy pokrywek czy innych przedmiotów wydających dźwięk).

Wspaniałych przeżyć, dobrych zdjęć, śmiesznych filmików. Do zobaczenia, do jutra, pa pani Beatka