W każdym z nas tkwi dobro! – Szlachetna Paczka

Drodzy Rodzice!

Zawsze zaskakujecie nas swoją dobrocią serca i oddaniem. W tym roku chcemy pomóc wspaniałej rodzinie jednak nic bez Was! Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w akcji i pomocy 🙂 Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach!

Lista potrzeb Rodziny:

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny:

1. Żywność trwała

Zapewnienie żywności długoterminowej zabezpieczy ich byt na jakiś czas. Bardzo mocno oszczędzają na żywności, ponieważ ich dochody i tegoroczna inflacja przyczyniła się do zmniejszenia ilości oraz pogorszenia jakości zakupów żywnościowych.

2. Środki czystości

Uzupełnienie zapasów odciąży ich budżet, wkładki męskie pochłaniają sporą cześć budżetu, a są one niezbędne do codziennego funkcjonowania Pana Jana. Oszczędzone pieniądze będą mogli przeznaczyć na inny cel.

3. Obuwie

Buty są już dość mocno znoszone. Ceny rynkowe nowego obuwia są dość wysokie i małżeństwo nie mogłoby sobie pozwolić na zakup 2 par w tym samym czasie. Zaoszczędzone pieniądze będą mogli przeznaczyć na leki.

Pozostałe potrzeby Rodziny:

1. Żywność trwała

herbata, kawa, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce
i warzywa w puszkach, kasze – poza gryczaną, kawa mielona, sosy w proszku, w słoiku, przyprawy, kostki rosołowe, galaretki

2. Środki czystości

Specjalne wymagania:

Wkładki męskie TENA MENS Medium. Pan Jan nie trzyma moczu, wkładki są niezbędne do codziennego funkcjonowania.

mydło / żel myjący, szampon, szczoteczka do zębów, pampersy dla dorosłych, płyn do płukania,  proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące, szczoteczki do czyszczenia protez, kapsułki do czyszczenia protez zębowych, kleje do protez, krem nivea , dezodorant damski, płyn do mycia okien, ręczniki papierowe, gąbki myjące do naczyń

3. Odzież

Pani Alicja: Bluzka (Całoroczne) – Rozmiar: L, Uwagi: bluzki na krótki i długi rękaw, kolor czarny/stonowany

Pani Alicja: Spodnie (Przejściowe) – Rozmiar: L, Uwagi: kolor czarny

Pan Jan: Spodnie (Całoroczne) – Rozmiar: M,  Uwagi: Spodnie na kant pasujące do półbutów, spodnie sztruksowe, kolor brąz/stonowane

4. Obuwie

Pani Alicja: Półbuty- Rozmiar: 37, Uwagi: Wygodne, przejściowe jesień/zima

Pan Jan: Półbuty – Rozmiar: 41, Uwagi: Buty przejściowe, półbuty

5. Potrzeby niematerialne

Bon apteczny

6. Szczególne upominki

Pani Alicja: Perfumy

Pan Jan: płyny po goleniu, maszynki do golenia

 

DZIĘKUJEMY!