Dzień Marzyciela – gr II i III

Któż z nas nie lubi marzyć? Małe dzieci jak i dorośli snują marzenia. One się spełniają jeśli mocno w to wierzymy. Mamy z tego na ogół dużo radości, każdy dzień wydaje się bardziej wartościowy od drugiego. Dlatego postanowiłam  stworzyć odpowiedni klimat organizując Dzień Marzyciela w grupie II i III.

Wykorzystałam pomysły wychowanków. Były zabawy integracyjne, marzenia przy utworach instrumentalnych, malowanie swoich marzeń, pantomima, rozmowa. Był to szczególny dzień dla nas wszystkich.Wspólne zabawy przypadły do gustu wszystkim. Dzieci miały możliwość podzielenia się swoimi pragnieniami z nauczycielką, rówieśnikami w grupie. Wzbogaceni o nowe doświadczenia i wyobrażenia zakończyliśmy ten wspaniały dzień.

Beata Wysoczańska